Erasmus Days w naszej szkole

web_banner_300X250px

W dniach 10-12 października br w całej Europie obchodzono Dni Erasmusa. Nasza szkoła, która od lat uczestniczy w projektach europejskich, postanowiła włączyć się w tegoroczne obchody, aby wspólnie z innymi krajami zaakcentować korzyści płynące z realizacji tych projektów. Z tej okazji, w dniu 10 października, zorganizowaliśmy konferencję, na którą zaprosiliśmy przedstawicieli szkół powiatu lublinieckiego. Podczas tego wydarzenia zaprezentowaliśmy wszystkim zgromadzonym efekty naszej wieloletniej pracy oraz wpływ realizowanych projektów na uczniów naszej szkoły.

Przedstawiliśmy produkty wypracowane w latach poprzednich i dłuższą chwilę poświęciliśmy na omówienie obecnie realizowanych przedsięwzięć, akcentując ich metodologię działań i spodziewane efekty, które wpłyną znacząco na jakość pracy naszej placówki. Spotkanie było również okazją do dyskusji, wymiany doświadczeń pomiędzy uczestniczącymi szkołami, a również, mamy taką nadzieję, zachętą i inspiracją do podjęcia działań dla tych, którzy nie rozpoczęli jeszcze przygody z Erasmusem.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s