Nowy rok szkolny – nowe wyzwania

Rozpoczął się kolejny rok szkolny, a wraz z nim kolejny rok realizacji naszego projektu. Przed nami wielki sprawdzian – już wkrótce będziemy gościć naszych przyjaciół ze szkół partnerskich na kolejnej wizycie projektowej tym razem u nas, w Kochanowicach. Rozpoczęliśmy zatem przygotowania do wizyty w naszej szkole, jesteśmy bardzo podekscytowani, zarówno uczniowie, grono pedagogiczne, jak i rodzice, bowiem uczniowie szkół partnerskich zamieszkają w domach naszych uczniów. Mnóstwo jeszcze pracy przed nami, ale jesteśmy pełni energii i optymistycznie spoglądamy w przyszłość. I powoli odliczamy dni…

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s